Hapimag Sea Garden Resort Bodrum 25. yaşını kutladı

Yarımada Gazetesi 09/03/2019 - 07:45:34 Bu haber 319 kere okundu
Hapimag Sea Garden Resort Bodrum  25. yaşını kutladı

Kapasite açısından Ege Bölgesi’nin en büyük turizm tesisi olan Hapimag Sea Garden Resort Bodrum 25.yaşını üyeleri ve çalışanlarının katılımı ile düzenlenen etkinlikle kutladı. 
 
Bodrum Gökova Körfezi'nde yer alan ve kapasite olarak Ege Bölgesi’nin en büyük turizm tesisi konumundaki Hapimag Sea Garden Resort Bodrum 25. yaşını kutladığı kokteylde üyeleri ve çalışanları ile bir araya geldi. Kutlama birbirinden renkli anlara sahne oldu.
 
Hapimag Sea Garden Resort Bodrum Genel Müdürü Kerem Demirkol bu özel davete ilişkin “25'inci yılımızı kutladığımız bugünlerde tüm konuklarımıza bize olan bağlılıklarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. 25 yıldır sizlere hizmet veriyor olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 4 Mart 1994’te hizmete başlayan Hapimag Sea Garden Resort Bodrum 25. yılda birçok misafir ağırladı. 25 yılda emeği geçen çok sayıda çalışanı oldu. Hep birlikte çok güzel anlara ve anılara imza attık. Misafirlerimizle süren çeyrek asırlık bu birlikteliğimizin daha uzun yıllar süreceğine inanıyorum. Hapimag Sea Garden Resort Bodrum için emek veren gönülden çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunarım. Umarım sağlık ve mutlulukla güzel yılları ve sezonları bir aile olarak hep birlikte geçirelim.
 
 
Hapimag Sea Garden Resort Bodrum hakkında:
Bodrum’un cennet bahçelerinden Yalıçiftlik’te, 191 dönüm arazi üzerine kurulu, mavi bayraklı üç koya sahip olan Hapimag Resort Sea Garden, her yaz olduğu gibi bu sezonda da konuklarına unutulmaz bir tatil yaşatıyor. Deniz manzaralı terasların çevrelediği büyük, güzel bahçelerden adını alan Hapimag Sea Garden Resort, mucizevi güzellikteki koyları ve etrafını çevreleyen çam ormanlarıyla yeşilin ve mavinin buluşma noktasında yer alıyor. Tesis, 351 odalı Tatil Köyü’yle Hapimag’ın geleneksel tatil köyü anlayışıyla misafirlerini ağırlarken; otel bölümü 288 odası, restoran ve barlarıyla hizmet veriyor. Türkiye’nin su sporlarına en uygun koylarından birine sahip olan Hapimag Sea Garden Resort’da, uzman eğitmenler dalış, su kayağı, yelken, katamaran dersleri veriyor.

Yorum