EN BABA TAVLACILAR OASİS’TE BULUŞUYOR!

Yarımada Gazetesi 14/06/2019 - 09:12:38 Bu haber 523 kere okundu
EN BABA TAVLACILAR OASİS’TE BULUŞUYOR!

“Babalar Günü’ne özel gerçekleşecek ‘Oasis Babalar Günü Ödüllü Tavla Turnuvası’ ile babalar Oasis’te kıyasıya yarışacak. Yoğun ilgi ile kayıtların devam ettiği tavla turnuvası, 16 Haziran Pazar günü, Oasis Gösteri Meydanı’nda, saat 11.00’de başlayacak. Turnuva sonucunda kategorilerinde dereceye giren tavla severler, Oasis’ten çeşitli hediyeler kazanacak.”

 

Bodrum’un sevilen yaşam merkezi Oasis Bodrum Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nde, Babalar Günü’nde En Baba Tavlacının aranacağı tavla turnuvasında keyif dolu anlar yaşanacak. Turnuva, 16 Haziran 2019 Pazar günü, saat 11.00’de başlayacak ve gün boyu Oasis Gösteri Meydanı’nda tavla meraklısı babaların katılımlarıyla gerçekleşecek.

Oasis, bu babalar gününde dünya üzerindeki en eski oyunlardan biri olarak kabul edilen ve nesilden nesile aktarılmış olan tavla oyununda bileklerine güvenen babalara ev sahipliği yapacak. Klasik ve modern kategorilerde yarışılacak ve kıyasıya rekabet edilecek turnuvada, 1’inci olan babalara Oasis’ten 300 TL’lik hediye çeki, 2’nci olan babalara 200 TL’lik hediye çeki, 3’üncü olan babalara 100 TL’lik hediye çeki verilecek. Hediye çeklerinin sahibi olan babalar ödüllerini Oasis ’teki çeşitli mağazalarda kullanabilecek. Aynı zamanda günün anlam ve önemini vurgulayan ahşap tavlalar, kupalar ve madalyalar da kazananlara hediye edilecek.

Tavla turnuvasına ücretsiz olarak kayıt yaptırmak isteyen babalar Oasis Danışma noktasından ve 317 00 02 telefon numarasından başvuru yapabilecekler.

 

 

Yorum