Bodrum'da "Kıyı Ege Dans Okulları Buluşması" etkinliği

Yarımada Gazetesi 12/02/2018 - 08:03:26 Bu haber 346 kere okundu
Bodrum'da

Bodrum ilçesinde, "Kıyı Ege Dans Okulları Buluşması" etkinliği yapıldı. İlçedeki bir eğlence merkezinde düzenlenen programa, Ege Bölgesi, Rusya ve Ukrayna'dan davetli 19 kulüpten 250 dansçı katıldı. Dansçılar, hareketli müzikler eşliğinde dans etti.
 
Bodrum Dans Kulübü Başkanı Fatih Özvezneci, yaptığı açıklamada, Marmaris, Bodrum ve Kuşadası Kıyı Ege Dans Okulları Buluşması etkinliğinin ikincisini düzenlediklerini söyledi.
 
Projeye bu yıl başladıklarını ve ilkini iki ay önce Marmaris'te gerçekleştirdiklerini belirten Özvezneci, üç şehrin ortak projesi kapsamındaki geceye Rusya ve Ukrayna'dan da olmak üzere 19 dans okulundan 250 dansçının katıldığını dile getirdi.
 
- "Kış turizmini canlandırmak istiyoruz"
 
Bodrum'da kış turizmini canlandırmak istediklerini dile getiren Özvezneci, "Bu projede dans okulları arasındaki motivasyonu artırmak ve ortak projeler yapmak istedik. Bir diğer düşüncemiz de Bodrum'un kış turizmine hareket katmaktı. Çok güzel ve faydalı bir etkinlik oldu. Dans gecelerimiz iki gün devam edecek. Bu projeyi ilerleyen yıllarda daha kapsamlı hale getirmeyi planlıyoruz." dedi.
 
Bodrum'daki farklı mekanlarda devam edecek buluşma yarın sona erecek.

Yorum