"Ona Ses Ol" Projesi İçin Bir Araya Geldiler

Yarımada Gazetesi 03/03/2020 - 07:55:41 Bu haber 520 kere okundu

Sanatçı Pınar Seli Soydaş öncülüğünde bir araya gelen Bodrumlu kadınlar "Ona Ses Ol" konseri düzenliyor. 
 
Ayvalık Açık Tip Cezaevi Kadın Hükümlü Çocukları için oyun evi yapımı masraflarını karşılamak amacıyla gerçekleşen "Ona Ses Ol" projesi kapsamında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Bodrum Mandalin 'de bir konser düzenlenecek. Bodrum'da yaşayan psikolog, avukat, emlak danışmanı, mühendis, ev hanımı gibi gönüllü annelerden oluşan koro, kadın ve çocuk ile ilgili şarkılar seslendirecek. 
 
Daha önce de birçok farklı sosyal sorumluluk projesinde yer alan ve düzenleyen Pınar Seli Soydaş, "Bu benim 5’inci projem. Daha önce şehit ve asker çocukları için, zihinsel engelli çocuklar için, huzur evinde kalan büyüklerimiz için ve cinsel istismara uğrayan çocukların korunması için konserler düzenledim. Amacım farkındalık yaratarak vatandaşlarımızın desteklerini almak ve tabii ki vicdanlı çocuklar yetiştirmek. Bu projede bizleri yalnız bırakmayan gönüllü anneler başta olmak üzere desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum" dedi.
 
8 Mart 2020 Pazar akşamı Mandalin Bar'da gerçekleşecek konser 20.00’da başlayacak. Konserden elde edilen gelir ile Ayvalık Açık Tip Cezaevi Kadın Hükümlü Çocukları için cezaevi içerisindeki bir oda oyun evi olarak tefriş edilecek.  
 

Yorum