ÜRETİCİ PAZARI HER PERŞEMBE OASİS BODRUM’DA BAŞLIYOR

Yarımada Gazetesi 22/06/2021 - 09:17:33 Bu haber 1592 kere okundu
ÜRETİCİ PAZARI HER PERŞEMBE OASİS BODRUM’DA BAŞLIYOR

 

Bodrum İlçe Tarım Müdürlüğü öncülüğünde ve TARKO işbirliği ile

Bodrum’un en doğal ve yöresel ürünleri her perşembe Oasis Bodrum’da yerini alacak. Üreticiden tüketiciye pazarda; sebze, meyve ve Bodrum’a özel yöresel ürünler en taze haliyle Oasis’te sunulacak.

 

 

Bodrum'un yaşam merkezi Oasis Bodrum’da, İlçe Tarım Müdürlüğü ve TARKO işbirliği ile doğal ve yöresel ürünleri üreticiden direkt tüketiciyle buluşturmak amacı ile üretici pazarı başlıyor. Bodrum’un tamamen yöresel ürünlerinin yer aldığı, yerel üreticilerin yetiştirdiği ürünler tarladan  en doğal hali ile  Oasis’te tezgahlara taşınacak.

 

Her perşembe Oasis Meydan’da  kurulacak stantlarda; sebze ve meyve, kurubakliyat, peynir çeşitleri, pekmez, sabun, bal, reçel, tarhana gibi Bodrum’un bereketli  kültürel büyüsünü oluşturan tüm ürünler doğal beslenmek isteyen ve farklı tatlar arayan ziyaretçilerini bekliyor. Ziyaretçiler açık havada pazar alışverişini keyifli bir hale getirerek Oasis bünyesindeki ünlü markaları, restoran ve cafeleri ziyaret edebilir, çocuklu ziyaretçiler alışveriş yaparken yeni açılan Walland eğlence merkezi’ne çocuklarını keyifli zaman geçirebilmesi için emanet edebilirler.

 

Oasis Bodrum, yerli üreticiyi desteklemek ve ziyaretçilerin doğal ve katkısız ürünlerle buluşmasını sağlamak amacıyla farklı pazar kurguları ile çalışmalarına devam ediyor.

 

 

Yorum