Çağdaş Bodrum'un Rakibi Anadolu Efes

Yarımada Gazetesi 07/10/2023 - 09:15:37 Bu haber 358 kere okundu
Çağdaş Bodrum'un Rakibi Anadolu Efes

Çağdaş Bodrum Spor, Türkiye Basketbol Federasyonu Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’ndeki karşılaşmalarına bu hafta kendi evinde devam ediyor. İlk maçta deplasmanda Fenerbahçe Beko’ya mağlup olan Çağdaş Bodrum Spor, bu hafta evinde ligin bir başka güçlü takımı Anadolu Efes ile karşılaşacak. 
 
Menteşe Spor Salonu’nda 8 Ekim Pazar günü saat 15.30’da başlayacak maça taraftarların ilgisinin yüksek olduğu ifade edildi. 
 
Çağdaş Bodrum Spor’un Genel Sekreteri Mehmet Göktürk Aslan, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;
 
“Değerli Muğlalılar, değerli Bodrumlular ile ilçelerimizde basketbola gönül vermiş tüm dostlarımız. Sizlerin desteği ile ulaştığımız Basketbol Süper Liginde mücadelemizi el ele gönül gönüle sizlerle sürdüreceğimize inancımız tamamdır. Pazar günü misafir edeceğimiz Anadolu Efes karşılaşmasının biletlerine olan yoğun ilgi bizleri hem çok mutlu etti hem de geleceğimiz adına bizleri daha da umutlandırdı. Tüm Muğla ve ilçelerimizin desteğini takımımızdan esirgemeyeceğine eminiz. Pazar günü hem misafir takımı ilimize yakışır şekilde ağırlayacak hem de siz seyircilerimizden alacağımız destek ile son topa kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Muğla, Bodrum, Fethiye, Marmaris, Milas, Yatağan, Köyceğiz ve diğer tüm ilçelerimiz ile biz bir ve tekiz. Büyük ve güzel bir aileyiz.  Basketbolu Muğla’da kalıcı olması için her şeyi yapmaya hazırlıklıyız.”  dedi.
 
8 Ekim 2023 Pazar günü saat 15.30’da oynanacak olan, heyecan dolu Çağdaş Bodrum Spor – Anadolu Efes mücadelesine Muğla’da yaşayan ve spora gönül vermiş tüm sporseverler davetlidir.

Yorum