Çağdaş Bodrum Spor dan “BİR BİLET SENDEN, BİR BİLET BİZDEN!” kampanyası

Yarımada Gazetesi 02/03/2023 - 08:16:45 Bu haber 488 kere okundu
Çağdaş Bodrum Spor dan “BİR BİLET  SENDEN, BİR BİLET BİZDEN!” kampanyası

Türkiye’yi yasa boğan ve 11 ili etkileyen deprem afetinde açılan yaralar, her alanda düzenlenen destek etkinlikleri ile sarılmaya devam ederken, Bodrum’un takımı Çağdaş Bodrum Spor da “BİR BİLET SENDEN, BİR BİLET BİZDEN!” kampanyası ile Bodrum’dan Deprem bölgesine bir yardım köprüsü oluşturuyor. 
 
Misli.Com Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde Bodrum’u başarıyla temsil eden Çağdaş Bodrum Spor’un Genel Sekreteri Mehmet Göktürk Aslan, kulüp olarak ligin kalan süresi boyunca deprem mağduru vatandaşlarımıza yönelik önemli bir destek projesi hayata geçireceklerini belirtti. Mehmet Göktürk Aslan yaptığı açıklamada şunları söyledi;
 
“Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 11 ili etkileyen deprem felaketinden sonra biz de kulüp olarak, hepimizin kanayan yarası olan deprem bölgelerine yapılacak destekler ile ilgili “BİR BİLET SENDEN, BİR BİLET BİZDEN!” projesini hayata geçirdik. Lig boyunca evimizde oynayacağımız her karşılaşmada, seyircilerimiz 20 TL karşılığında bilet alarak karşılaşmaları izlerken, satılan bilet adedi kadar bilet ücretini Çağdaş Holding olarak üzerine ekleyerek bir fon oluşturacağız. Bu fonda biriken meblağı, deprem mağdurlarına iletilmek üzere gerekli kurum ve kuruluşlara aktaracağız. Böylece hem kulüp olarak, hem de Bodrum olarak depremden etkilenen 11 il için destek sağlayacağız.”
 
Çağdaş Bodrum Spor Genel Sekreteri Mehmet Göktürk Aslan, sözlerini sosyal yardımlaşmalar kapsamında gerçekleşecek sportif organizasyonlarda her zaman yer alabileceklerini söyleyerek tamamladı. “BİR BİLET SENDEN, BİR BİLET BİZDEN!” sloganıyla çağrı yapan bu önemli destek projesi  kapsamındaki ilk maç, 05 Mart 2023 Pazar günü Bodrum Spor Salonu’nda Antalya GSK ile oynanacak. 
 

Yorum