BESİAD İş Zirvesi için düğmeye bastı

Yarımada Gazetesi 20/04/2018 - 08:50:02 Bu haber 2054 kere okundu
BESİAD İş Zirvesi için düğmeye bastı

BESİAD tarafından Bodrum ve çevresindeki iş insanlarının birbirleriyle olan ticaret hacimlerinin gelişmesi amacıyla düzenlenen BESİAD İş Zirvesi, bu yıl yerli ve yabancı iş insanlarını bir araya getirecek. 
 
Bodrum Esnaf ve Sanayici İşadamları Derneği BESİAD tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen BESİAD iş zirvesi, bu yıl daha geniş yelpazede katılımcıları bir araya getirmeyi hedefliyor. 
 
21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Ramada Hotel'de gerçekleştirilmesi planlanan "7. Uluslararası İş İnsanları Zirvesi" farklı sektörlerden, farklı uluslardan seçkin firmaları ve temsilcilerini bir araya getirerek, firmaların tanıtımlarını yapabileceği, karşılıklı iş olanaklarının gelişmesini, Bodrum iş insanlarının ticari hacimlerini arttırması amacıyla hareket eden bir platform olma hedefiyle faaliyetlerini devam ettiriyor. 
 
Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Güney Ege Sanayiciler ve İşadamları Federasyonu (GESİFED), Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Deniz Ticaret Odası ve Bodrum Belediyesi'nin destekleriyle gerçekleşecek olan “7. Uluslararası İş Zirvesi” BESİAD’ın yıl içerisinde gerçekleştirdiği en önemli etkinliklerden biri olarak anılıyor. 
 
Bu yıl yedinci kez yapacakları iş zirvesi hakkında bir açıklama yapan BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı İ. Emre Köroğlu, İş Dünyası Zirvesi'nde amaçlarının Bodrum yerel ticaretini arttırabilmek olduğunu vurguluyor. Bu amaçla üyelerinin, şehir dışından gelen firmalarla kaynaşmasını sağlayarak, Hem bodrum ekonomisine, hem de global ekonomiye bir katkı sunduklarını söyleyen Köroğlu, söz konusu zirvenin TÜRKONFED ve GESİFED'in de katılımıyla Türkiye geneli ile iş hacminin arttırılmasında da önemli rol oynayacağını belirtiyor.
 

Yorum