18-24 Aralık Bodrum Mandalin Haftası etkinlikleri kapsamında ;
Bodrum İlçe milli eğitim müdürlüğü ile ortaklaşa yapılan ‘Okullarda Mandalin Hasatı’ etkinliği, Bodrum Mandalin haftası kapsamında 3 pilot okulda gerçekletiriliyor.
2 pilot okulumuz olan Bitez Gülümser Mehmet Danacı Ortaokulunda , Bitez Mahallesi muhtarı Seda Özgüçlü, İlçe Tarım Müdürü Durmuş ÇAKIR, Bodrum Yadigarı Erman ARAS, Bodrum Dondurmacısı Kaan TOKER, Bitez Gülümser Mehmet Danacı Ortaokulu S.Derya Güven Müdürü, Bodrum Gençlik Merkezi gönüllüleri, Bitez Kadın Meclisi Nuran Yüksel, ve öğrencilerimizin katılımıyla önce sınıfta mandalinin özellikleri, mandalinle üretilebilecek ürünlerle ilgili bilgi verildi ve mandalin tatlısı dağıtıldı. Ardından Bitez mahallesindeki mandalin bahçesi sahibi Ali İhsan Tarsunun mandalin bahçesine gidilip mandalin çeşitleri ile ilgili öğrencilerimize bilgi verildikten sonra öğrencilerimiz mandalin hasatı yaptı.
“Mavi Vatan” doktrinin isim babası Emekli Tümamiral Cem Gürdeniz, 4 Temmuz Perşembe günü, Akademia Vakfında...
Bodrum Belediyesi ve Hindistan Başkonsolosluğu iş birliğiyle 10. Uluslararası Yoga Günü Etkinliği gerçekleşecek Bodrum Belediyesi Kültür...
Bodrum'un en gözde mekanlarından biri olan Üzüm Kızı, 2 Temmuz’da Ayta Sözeri konseri ile yaz...