OGÜN SANLISOY OASİS SAHNE’DE

Yarımada Gazetesi 17/08/2022 - 09:29:46 Bu haber 1600 kere okundu
OGÜN SANLISOY OASİS SAHNE’DE

OASIS Bodrum’da, müzik ve eğlence coşkusu devam ediyor. Açık hava konserleri, Ogün Sanlısoy konseri ile 17 Ağustos Çarşamba günü saat 21.00’de Oasis Meydan’da ücretsiz olarak müzikseverlerle buluşuyor.

 

 

Bodrum’un vazgeçilmez yaşam merkezi Oasis Bodrum; eğlenceli ve ücretsiz etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor ve müzik severleri tanınmış sanatçılarla buluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda yoğun ilgi gören AYNA konserinin ardından, 17 Ağustos Çarşamba günü Oasis Meydan’da gerçekleşecek konserde Ogün Sanlısoy sahne alacak. Bodrum’da kültür ve sanatın en büyük destekçilerinden olan Oasis Bodrum, açık hava konserleriyle müzikseverlere eğlenceli yaz geceleri yaşatmaya devam ediyor.

 

‘Saydım, Bilmece, Hadi Beni Güldür Biraz ve Pencere gibi kült olmuş Ogün Sanlısoy şarkıları Oasis Meydan’da ziyaretçilerle bulaşacak.

 

Ağustos ayında farklı etkinliklere de ev sahipliği yapacak Oasis Bodrum, 19-20-21 Ağustos tarihleri arasında Hatay’ın yerel ve geleneksel lezzetlerini tanıtmayı hedefleyen Hatay Günleri Festivali ile devam edecek. 22 Ağustos tarihinde Bodrumlu Ukraynalılar Derneği tarafından Ukrayna’nın geleneksel yiyecek-içecek, kıyafet ve çeşitli ürünlerinin sergileneceği stantlar Oasis Meydan’da yerini alacak ve 19-28 Ağustos tarihlerinde Oasis Sanat Galerisi’nde Atalay Aydemir’in Doğada Geometrik Renk Çeşitlemesi sergisi ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yorum