Mandarin Oriental, Bodrum ödüllerine bir yenisini daha ekledi

Yarımada Gazetesi 04/10/2023 - 09:20:50 Bu haber 2245 kere okundu
Mandarin Oriental, Bodrum  ödüllerine bir yenisini daha ekledi

Seyahat, turizm ve konaklama sektöründe mükemmelliği ödüllendirmek için 1993 yılında kurulan World Travel Awards, bu yılın kazananlarını açıkladı. Mandarin Oriental, Bodrum 2023 yılı değerlendirmesinde dört ödülün sahibi oldu.
 
Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan, zarif tasarımı, incelikli hizmetleri, dünyaca ünlü restoranları, gerçek bir yenilenme vaat eden SPA’sıyla tatil anlayışını unutulmaz bir deneyime dönüştüren Mandarin Oriental, Bodrum’un, kişiye özel hizmet anlayışı bir kez daha ödüllendirildi.
Mandarin Oriental, Bodrum, seyahat, turizm ve konaklama sektörlerinde mükemmeliği ödüllendiren World Travel Awards’ta yaklaşık iki milyon kullanıcının oy verdiği değerlendirme sonucu dört ödülün sahibi oldu.
 
Europe's Leading Hotel Residences, Türkiye's Leading Boutique Resort, Türkiye's Leading Hotel Residences, Türkiye's Leading Luxury Resort kategorilerinde ödül kazanan Mandarin Oriental, Bodrum, ödüllerle dolu 2023 sezonuna bir yenisini daha eklemiş oldu.
 
Mandarin Oriental Hotel Group Hakkında
 
Mandarin Oriental Otel Grubu dünya çapında birçok lüks otel, resort ve rezidansların ödül almış sahibi ve işletmecisi. Asya’daki köklerinden doğarak dünyaca ünlü bir marka haline gelen grup, şu anda 24 ülke ve bölgede, her biri grubun Doğu kültürü mirasını ve kendine özgü aidiyet duygusunu yansıtan 36 oteli ve yedi rezidansı işletmekte. Mandarin Oriental, Jardine Matheson Grubu’nun bir üyesi olup, halihazırda yapım aşamasında olan birçok otel ve rezidansı bünyesinde barındırmaktadır.

Yorum