Bosch’un yeni deneyim mağazası konsepti şimdi Bodrum’da

Yarımada Gazetesi 01/08/2019 - 08:44:10 Bu haber 4163 kere okundu
Bosch’un yeni deneyim mağazası konsepti şimdi Bodrum’da

Yenilikçi mağazacılık anlayışı ve kaliteli hizmet ilkesiyle tüketicilerinin beklentilerini üst seviyeye çıkaran Bosch, deneyim mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Bodrum’un ilk Bosch deneyim mağazası olan Seçkin DTM Bodrumlulara yepyeni bir alışveriş tecrübesi sunacak. 
 
“Yaşam için teknoloji” sloganıyla yaşamımızı kolaylaştıran ürünler sunan Bosch Ev Aletleri, beyaz eşya ürünlerini müşterileriyle buluşturduğu bayii ağını şimdi de yeni deneyim mağazası konseptiyle genişletiyor. Son olarak Bosch’un bayii ailesine katılan Bodrum’un ilk deneyim mağazası Seçkin DTM, Bodrumlu müşterilere yepyeni ve çok farklı bir alışveriş tecrübesi yaşatmaya hazırlanıyor. Mağazada canlı mutfak, solo ve ankastre ful otomatik kahve makineleri/ kahve deneyim alanı, küçük ev aletleri/elektrikli süpürge alanı gibi çeşitli deneyim alanları bulunuyor. 
 
Ayrıca tüketicilerin kişiselleştirilmiş servis, ürün ve çok farklı deneyimler yaşayabilecekleri Home Connect (bağlı ürünler) deneyim alanı, her ürün grubu için ayrılmış öne çıkarılan ürün özeliklerinin daha detaylı anlatıldığı deneyim alanları, tüketicilerin ürünlerini seçerken çocuklarının da keyifle vakit geçirebileceği, oyuncak mutfak aletlerinden oluşan Bosch mini mutfak alanı (kids lab) gibi bölümler de yer alıyor.
 
Mağazaya gelenler Bosch’un yetkin çalışanlarından ürünler hakkında detaylı bilgi alırken fırın, ocak, davlumbaz ve küçük ev aletleriyle donatılmış olan canlı mutfak alanındaki ürünleri, başka bir alanda da süpürge, ütü gibi ev aletlerini deneyimleyebiliyorlar. Müşteriler, Home Connect teknolojili ürünlerin uzaktan kontrol fonksiyonları hakkında da uygulamalı olarak detaylı bilgi alabiliyor ve bu yeni teknolojiyi yerinde keşfedebiliyorlar. Teknolojiyi ve konforu deneyim alanlarında buluşturan Bosch’un Bodrum’daki yeni mağazası, alışılagelmişin dışındaki dekorasyonu, yeni nesil alışveriş deneyimi ve sunduğu farklı hizmetlerle sektöre yeni bir soluk kazandırıyor.
 
Bosch Ev Aletleri’nin Bodrum’daki ilk deneyim mağazası Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz’ın katılımıyla, Bosch Ev Aletleri Satış Başkan Yardımcısı İhsan Kara, BSH Pazarlama Direktörü Hilal Merter, Bosch Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Özlem Koçdar ve Seçkin DTM firma sahibi Engin Seçkin’in ev sahipliğinde gerçekleşen törenle açıldı. 30 Temmuz günü Bodrum’da gerçekleştirilen açılış törenine ev sahipliği yapan Bosch Ev Aletleri Satış Başkan Yardımcısı İhsan Kara, Bosch’un bu yeni konseptiyle ilgili olarak “Çağımızın müşterisi, artık mağazalarda sadece ürünlere bakmak değil, ürünlere dokunup deneyimlemek, teknolojisi hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmak, premium ürün deneyimini yaşamak istiyor. Bodrum konsept mağazamız da bu beklentileri karşılamak üzere özel olarak tasarlandı. Müşterilerimizin gerçekçi bir ortamda ürünleri deneyimlemelerini sağlamak amacıyla yeni mağaza konseptimizi ‘ev, yaşam ve arkadaş’ temaları etrafında oluşturduk. Fark yaratacak bir mağazacılık anlayışını ortaya koymak hedefiyle mağazacılık konusunda büyük bir atılıma imza atıyoruz” dedi. 
 
“Bosch ürünleri size yalnızca günlük yaşamınızı değil geleceğinizi de iyileştiren teknolojiler sunar”
 
Daha detaylı bilgi almak isteyen tüketiciler, Türkiye’nin her yerinden ulaşabilecekleri Bosch Çağrı Merkezini arayabilirler (444 6 333) www.bosch-home.com.tr     BoschHomeTurkiye
 

Yorum