3. kez gerçekleşecek olan Çikolata & Kahve Festivali 05-07 Nisan 2024 tarihlerinde Bodrum Oasis Alışveriş Merkezinde ziyaretçilerini ağırlayacak. Damakların şenleneceği bu özel festival de kahve ve çikolata tutkunları farklı tatları deneyimleme fırsatı bulacak.
Bodrum Çikolata ve Kahve Festival’in yaratıcısı Gülay Ece Harmandaoğlu katılımcı birçok firmanın piyasaya yeni sürdükleri ürünleri Festival’de ziyaretçilerle buluşturacağını söyleyerek şu bilgileri verdi: Festivalimizde büyüklere ve çocuklara atölyeler, söyleşiler hazırladık. Engin Varol ile çeşitli kahve atölyelerinde kahve ile ilgili pek çok bilgiye keyifli dakikalar geçirerek ulaşacaklar. Daha pek çok sürprizinde olacağı tüm etkinliklerimizin ücretsiz olduğu Festivalimizi 3. Kez hayata geçirdiğimiz için çok mutluyuz. Bodrum’u bu sene de çikolata ve kahve kokusu saracak.” dedi.
“Mavi Vatan” doktrinin isim babası Emekli Tümamiral Cem Gürdeniz, 4 Temmuz Perşembe günü, Akademia Vakfında...
Bodrum Belediyesi ve Hindistan Başkonsolosluğu iş birliğiyle 10. Uluslararası Yoga Günü Etkinliği gerçekleşecek Bodrum Belediyesi Kültür...
Bodrum'un en gözde mekanlarından biri olan Üzüm Kızı, 2 Temmuz’da Ayta Sözeri konseri ile yaz...