Yılmaz Morgül, Bodrum’da sahne aldı

Yarımada Gazetesi 15/05/2017 - 09:37:33 Bu haber 694 kere okundu
Yılmaz Morgül, Bodrum’da sahne aldı

Bodrum’un ünlü gece kulüplerinden birinde sahne alan Yılmaz Morgül, pop şarkıcılarına meydan okudu. Rotayı pop müziğine çevirdiğini söyleyen Morgül, mekan işletmecisi Ali Can Baklan'a teşekkürlerini sunarak, yaz boyunca Bodrum’da olacağını açıkladı. 

Sahne öncesinde kulüp işletmecisi Ali Can Baklan ile bir araya gelen Yılmaz Morgül, sezon boyunca sahne alacağını açıkladı. Morgül, Bodrum gecelerini çok sevdiğini söyleyerek, “Sebastian söyle bana Bodrum’un bir numarası kim tabi ki sensin. Artık Bodrum’da yaz geceleri buradan sorulur. Türkiye’nin en ünlü starları en ünlü DJ’leri yaz boyunca burada olacak biz de yaz boyunca burada insanlarımızı eğlendireceğiz. Onlara şovlarımızla, sesimizle, sahnemizle harika geceler yaşatacağız” ifadelerini kullandı.

Kulübün işletmecisi Ali Can Baklan ise mekanın isim haklarının Hande Yener’de değil kendilerinde olduğunu ve mekanın Hande Yener’le hiçbir ilişkisi olmadığını açıklayarak, "Gecen yaz sezonunu Hande hanım ile beraber geçirdik. Artık bizle bir alakası kalmadı. Daha önce de kendisi şahsından dolayı bizimle beraberdi. Kulüpte herhangi bir hakkı da yoktu zaten. Sebastian’ın isim hakkı da bize aittir. Bunu şu anda Kuşadası, İstanbul Nişantaşı, Edirne olarak devam ettiriyoruz. Franchising vermeye de devam edeceğiz. Artık kendi işletmemiz, ekip arkadaşlarımız ile beraber Türkiye’nin birçok ilinde Sebastian ismini duyurarak eğlence sektörüne hizmetlerimiz devam edecektir” dedi.

"Survivor izlemiyorum"

İşletmeci Baklan'ın açıklamalarının ardından gazeteciler tekrar Morgül'e dönerek, Survivor'da favorisinin kim olduğunu sordu. Morgül ise, “Hiç günüm yok Survivor takip edecek. Çünkü 228 tane sağlık, sosyal vakıf ve derneğinde çalışıyorum. Haftanın 4 günü Türkiye’nin ve dünyanın her noktasında yardım konserleri veriyorum. O yüzden televizyon izleyecek vaktim yok ama bütün bilgileri ailemden alıyorum” şeklinde konuştu.

Yeni program yolda

Özel bir kanalda yeni bir program hazırlığı içinde olduğunu da aktaran Morgül, “Eylül sezonunda 3 tane format var benim için yapılan TV8’de. Ya onlardan biriyle olacağım ya da daha önceki yıllarda yapmış olduğum ‘Yılmaz Morgül Show’ belki yayına girecek. Bütün starları ağırlayacağım, tamamen müzik üzerine kurulu bir program da var” diye konuştu.

Morgül, rotasını popa çevirdi

Yeni bir single çalışması olduğunu ve yönünü pop şarkılarına çevirdiğini söyleyen Morgül, “Yeni albüm değil de single çalışmam var. 2 şarkılık single çalışmam geliyor. Bayramın birinci ya da ikinci haftasına yetiştirmeye çalışıyoruz. Türkiye’nin en büyük iki efsanesinin, iki efsane şarkısını okudum. Cover çalışması bunlar. Tamamen clup, remix çalışması yaptım. Yani Yılmaz Morgül rotasını popa doğru çevirdi herkese hodri meydan diyorum” diyerek sözlerini tamamladı. (İHA)

Yorum