TCDD Genel Müdürlüğü 21 Daimi Eski Hükümlü İşçi alacak

Yarımada Gazetesi 21/12/2021 - 09:12:34 Bu haber 166 kere okundu
TCDD Genel Müdürlüğü 21 Daimi Eski Hükümlü İşçi alacak

 

TCDD Yolları Genel Müdürlüğü 21 Daimi Eski hükümlü işçi alımı için ilan yayımladı.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan bilgiye göre, TCDD Yolları Genel Müdürlüğü 21 Daimi Eski hükümlü işçi alımı için ilan yayımladı.

TCDD Yolları Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Adaylar, İŞKUR'da ilan edilen işgücü taleplerimizden sadece birine müracaat edebilecektir. İŞKUR'da ilan edilen iş gücü talebimizde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla adayların belirtilen okul bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. İŞKUR'ca bildirilen NİHAİ LİSTEDE YER ALACAK ADAYLAR, sözlü sınava katılmak için aşağıda belirtilen belgelerin fotokopileri ile TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü web sitesinde (www.tcddtasimacilik.gov.tr.) yayınlanacak 1'er adet resimli İş Talep Bilgi Formunu ve Başvuru Formunu eksiksiz olarak doldurarak www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinde ilan edilen tarihler arasında, TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığı İşçi ve İş Mevzuatı Şubesi Oda No: 2050 Hacıbayram Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine şahsen veya postayla teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar sözlü sınava alınmayacaktır" denildi.

Son başvuru tarihinin 24 Aralık 2021 olduğu bildirildi.

Detaylı bilgi için; https://www.ilan.gov.tr/ilan/904910/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/tcdd-genel-mudurlugu-21-daimi-eski-hukumlu-isci-alacak tıklayınız....

 

Yorum