Tabiat parkı kapı girişi ve plaj işletmeciliği işi ihale edilecek

Yarımada Gazetesi 05/08/2022 - 09:31:42 Bu haber 117 kere okundu
Tabiat parkı kapı girişi ve plaj işletmeciliği işi ihale edilecek

Tarım ve Orman Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü, Doğa Koruma ve Milli Parklar 4. Bölge Müdürlüğü, Muğla Şube Müdürlüğü faaliyet alanında yer alan Katrancı Koyu Tabiat Parkı sınırları içerisindeki Katrancı Koyu Tabiat Parkı Mersinli Koyu Günübirlik Kullanım Alanı Kapı Girişi ve Plaj İşletmeciliği (60 Adet Şezlong, 30 Adet Şemsiye, 5 Adet Loca-Ahşap Köşk) İşi ve genel saha temizlik ve güvenlik hizmetleri ile gelişme planında öngörülen yapı, tesis ve alan düzenlemelerinin yapılarak işletilmesi ile şartname ekinde yer alan onaylı vaziyet planında öngörülen ve şartnamenin Özel Hükümler başlığı altındaki 140 Nolu madde altında belirtilen yapı/tesis ve alan düzenlemelerinin yapılarak işletilmesi işi, 15.08.2022 tarihinde Pazartesi günü, saat 14:00 da, “2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35 (a) ve Döner Sermayeli Kuruluşlar İhale Yönetmeliği’nin 29 (a) maddelerine göre KAPALI TEKLİF USULÜ" ile ihale edilecek.

Basın İlan Kurumu'nun internet portalı ilan.gov.tr üzerinden yayınlanan ilana göre; hale; T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı 4. Bölge Müdürlüğü Muğla İl Şube Müdürlüğü, Orhaniye Mahallesi Papatya Sokak No:6 Menteşe/MUĞLA adresindeki, İhale/Toplantı salonunda 15,08,2022 tarihinde yapılacak.

Detaylı bilgi için; https://www.ilan.gov.tr/ilan/1026230/emlak-turistik-tesis-tabiat-parki-kapi-girisi-ve-plaj-isletmeciligi-isi-ihale-edilecektir tıklayınız....

 

Yorum