Seda Sayan Fatih Ürek’i izledi

Yarımada Gazetesi 20/05/2017 - 11:08:38 Bu haber 780 kere okundu
Seda Sayan Fatih Ürek’i izledi

Bodrum sezonunu erken açan ünlü sanatçı Seda Sayan, yakın dostu Fatih Ürek’i sezonun ilk sahnesinde yalnız bırakmadı. Ayağının tozuyla Ürek’in sahne aldığı mekâna gelen Seda Sayan doyasıya dans edip eğlendi. 

Gümbet’te bir kulüpte sahne alan Fatih Ürek’i ünlü sanatçı Seda Sayan yalnız bırakmadı. Sayan, canlı yayınlanan evlilik programının ardından ilk uçakla Bodrum’a geldi. Ayağının tozu ile Fatih Ürek’in sahne aldığı kulübe arkadaşlarıyla birlikte gelen Seda Sayan Ürek’in şarkılarıyla eğlendi. Bir an olsun yerinde duramayan ünlü sanatçı Ürek’in şarkılarına eşlik etmeyi de ihmal etmedi.

19 Mayıs kutlandı

Yaklaşık 2 bin kişinin geldiği kulüpte sahneye çıkan Fatih Ürek 10. Yıl Marşı’nı söyledi. Ürek yerli ve yabancı turistlere unutulmaz bir gece yaşattı. Sahneye çıkmadan önce gazetecilerin sorularını yanıtlayan Fatih Ürek Bodrum’u çok sevdiğini söyleyerek “Bodrum’u çok seviyorum. Bugün 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı olması nedeniyle sahne alıyorum” ifadelerini kullandı.

 “Şaşırtıcı bir projem var”

Yeni bir şarkı yaptığının müjdesini de veren Ürek “Yeni bir şarkı yapıyorum, Soner Sarıkabadayı’yla beraber. Önümüzdeki günlerde bir sürprizim olabilir. Renkli ve şaşırtıcı bir şey yapacağım inşallah ama şimdi söylemeyeyim büyüsü kaçmasın” şeklinde konuştu.

Sahneden düşmüştü

Geçtiğimiz yıl 19 Mayıs’ta aynı kulüpte konser veren Ürek sahnede düşerek yaralanmıştı. Elinde ve ayağındaki yaraların halen izlerinin olduğunu söyleyen Ürek “Geçen sene aynı gün bu sahnede düşmüştüm ve halen izleri var. Elimdeki izler biraz geçti ama ayağımdaki izler hala duruyor” dedi.

Çok yemeye başladım

Mide ameliyatı olduktan sonra 60 kilo veren Ürek her şey yediğini sözlerine ekleyerek “Her şey yiyorum ama balık yiyemiyorum. Ameliyattan sonra değişiyormuş kişiden kişiye. Kilolu insanların sağlığı bu duruma müsaitse ve doktor bunu onaylıyorsa ameliyat olsunlar derim ben” dedi.

Ben nereye Seda oraya

Seda Sayan da bugün geliyor sahneme. Her çıktığım sahneye geliyor sağ olsun Seda. Hafta sonu tatili nedeniyle program sonrası Bodrum’a geldi. Buluştuk ve oturduk sohbet ettik. O gitti yatmaya gece sahneme gelecek inşallah” ifadelerini kullandı. (İHA)

Yorum