Orman Genel Müdürlüğü 2080 geçici, 3 daimi işçi alımı yapacak

Yarımada Gazetesi 26/05/2021 - 09:48:07 Bu haber 3075 kere okundu
Orman Genel Müdürlüğü 2080 geçici, 3 daimi işçi alımı yapacak

Orman Genel Müdürlüğü (OGM), yayımlanan 2083 işçi alımı yapacak. İŞKUR tarafından yürütülecek olan işçi alımı için şartlar ve detaylar, başvuru sürecinin başlayacağı 14 Haziran tarihinde verilecek. Toplam 4 gün sürecek olan OGM işçi alımı başvurusu, pek çok ili kapsayacak.

 

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca Orman Genel Müdürlüğü taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 2080 geçici, 3 daimi olmak üzere toplam 2083 işçi alınacak.

 

Başvurular 14-18 Haziran 2021 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden yapılacak. Adaylarda aranacak genel ve özel şartlar ile diğer bilgiler, İŞKUR açık iş ilanlarında belirtilecek.

 

Sözlü ve uygulamalı sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 katı kadar aday çağrılacak. Adaylar, noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecek.

 

Kura yeri ve tarihi ilanda ve ilgili Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinden duyurulacak.

 

İşe alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler, adaylardan istenilecek evrak ile sözlü ve uygulamalı sınavın yeri ve tarihi bölge müdürlüklerinin internet sitesi üzerinden ilan edilecek.

Detaylı bilgi için; https://www.ilan.gov.tr/ilan/794367/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/orman-genel-mudurlugu-2080-gecici-3-daimi-isci-alimi-yapacak tıklayınız....

 

Yorum