Korkmaz: Ortak noktamız kadınlar

Yarımada Gazetesi 06/10/2020 - 09:12:11 Bu haber 2804 kere okundu
Korkmaz: Ortak noktamız kadınlar

Bodrum AK Parti Kadın Kolları Başkanı, Aydan Korkmaz yönetiminde Eşitlik İçin Bodrum Kadın Platformu ile beraber yapılan toplantıda; Bodrumlu Kadınlar için, Bodrum AK Parti Kadın Kolları ve Eşitlik İçin Bodrum Kadın Platformu ile birlikte projeler üretilerek, Bodrumlu Kadınlarımız için daha iyi bir gelecek oluşturmak için söz birliğine varıldı. 
 
Bodrum Ak Parti İlçe binası toplantı salonunda yapılan toplantıda Bodrumda ki kadınlarımızın sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu. Bodrumda ki Kadınlarımızın sorunlarının çözümü ile alakalı ortak çalışma grupları oluşturuldu.
 
Toplantıda söz alan AK Parti Bodrum Kadın Kolları Başkanı Aydan Korkmaz şunları kaydetti;
 
‘’Ortak noktamız kadınlarımız olduğu için, yapılacak tüm projelerde yer alıp destek olmak için yönetimimiz ile beraber katkıda bulunacağız’’. Dedi.
 
Daha sonrasında söz alan Eşitlik için Bodrum Kadın Platformu Temsilcisi Nurgül Tarım ise şunları söyledi;
 
‘’Eşitlik İçin Bodrum Kadın Platformu olarak, Kadınlarımız üzerine konuşmak ve platformda birlikte mücadele etmeye davet etmek için Bodrum Adalet ve Kalkınma Partisi Kadın Kollarına ziyarette bulunduk.
 
Farklı kadın gruplarında aynı mücadeleyi verdiğimizi görmek, sorunların kaynağındaki sebeplerde buluşmak, mücadele yöntemleri ve çözüm önerilerinde mutabık kalmak, haklılığımızın gerçekliğinin yanısıra,  mücadelemize güç katacak bir sonuç olarak da  kayıtlarımıza geçti. 
 
Ama'sız, fakat'sız, koşulsuz yanyana duracak ve kazanılmış haklarımızdan vazgeçmeyeceğiz.’’ Dedi.
 

Yorum