Emrah Karaduman Aleyna Tilki için gün sayıyor

Yarımada Gazetesi 12/05/2017 - 11:57:52 Bu haber 1256 kere okundu
Emrah Karaduman Aleyna Tilki için gün sayıyor

Ünlü aranjör ve DJ Emrah Karaduman, 10 ay sonra Aleyna Tilki’nin yasaklarının kalkarak beraber sahne alacaklarını açıkladı. Bıçaklı saldırı sonrası kendini toparlayan Karaduman tekrar ameliyat olacağını açıkladı. 

Gümbet’te yer alan ünlü bir gece kulübünde sahne alan Emrah Karaduman birçok sanatçının hit parçalarını çalarak eğlenmeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Karaduman yaz boyunca sahne alacağını söyleyerek “Yeni bir sinle hazırlanıyoruz Aleyna Tilki ile birlikte, bu yaz sezonunda çıkartmayı düşünüyoruz. Sezonu geçen hafta açtık. Geçen hafta çok kalabalık olacağını düşünmüyordum. Yaz tam anlamıyla gelmediği için. Beklediğimizden de fazla bir kalabalık oldu. Sanırım uğurlu geldim ki bu hafta da çok kalabalık olacak. Gecen senelerde de birçok kez sahne aldım. Bu senede yenilik yapmışlar içerisinin dekorasyonu değişmiş, ses sistemi değişmiş müşteri kapasitesi artmış. Harika bir kulüp olmuş. Bu yıl sık sık geleceğiz gibi görünüyor” ifadelerini kullandı.

Aleyna Tilki ile sevgili değiliz arkadaşız

Gazetecilerin “Aleyna Tilki ile sevgili minsiniz” sorusuna Karaduman “Aleyna ile arkadaşız ve iş arkadaşlarımızda çok fazla sık sık görüşüyoruz. Şu anda Aleyna’ya bir single hazırlıyoruz. Kendi projesi, ona odaklandık. Fikir alışverişlerimiz de oluyor sürekli. Çok sık göreceksiniz zaten bizi” şeklinde konuştu.

Ameliyat olacak

Geçtiğimiz ay Eskişehir'de bir eğlence merkezindeki programı için giden DJ Emrah Karaduman arkadaşı kaldıkları otel önünde bıçaklı saldırıya uğramıştı. Aleyna Tilki'nin hayranı olduğunu söyleyen şahıs Karaduman’ı karnından ve sırtından bıçaklamıştı. Küçük bir operasyon geçiren Karaduman yeniden sahnelere göndü. Bıçaklı saldırı sonrasından iyileştiğini söyleyen Karaduman “Şu anda sağlık durumun çok iyi. Doktorlarda hızla iyileştiğimi söylüyor. Bu ayın sonunda minik bir operasyonumuz daha olacak ondan sonra tamamen iyileşeceğim. Küçük bir ameliyat kaldı işte. Doktorlar kontrol etmek istiyor iyileşmiş miyim diye. Ama ben kendimi oldukça iyi hissediyorum. Hatta sahnede zıplıyorum bile” söyledi.

Hadise’nin şarkısı yas sezonuna damga vuracak

Hadise için bir şarkı ve aranje yaptığını da açıklayan Karaduman “İşlerimin arasından bir yandan da Hadise’ye aranje yapıyorum kendi bestem aynı zamanda. Şu anda bitmek üzere. Hadise’nin de yaz ortasından ya da başında albümü çıkacak. Güzel bir şarkı verdik Hadise’ye sözleri Gökhan Şahin’e ait. Beste ve aranjesi ise bana ait. Hit bir parça diyorum mükemmel bir parça. Prenses adlı parça gibi bir şarkı buda onun gibi tutacak bir şarkı” dedi.

10 ay sonra Aleyna Tilki’nin yasağı bitiyor

Yaşı küçük olduğu için birçok kez tartışma konusu olan Aleyna Tilki’nin 9 ay sonra sahne yasağının kalktığını söyleyen Karaduman “Aleyna Tilki’nin yaş sorunu 9 veya 10 ay sonra bitiyor ardından beraber sahnelere çıkmaya başlayacağız. 18 yaşına girdikten sonra yasaklar kalkıyor ve rahat rahat sahnede performans sergileyeceğiz beraber. Yasak olayına gelirsek eğer herkes aynı şeyi söylüyorsa doğrudur. Demek ki eğlence mekânlarında sahneye çıkmaması gerekiyor. Herkes sağlığını düşünüyor ki söylüyorlar. Zaten artık 1 sene kadar bir zaman kaldı. Aleyna birazcık dişini sıkacak. Ondan sonra beraber sahnelerdeyiz” ifadelerini kullandı. (İHA)

Yorum