BODRUM YALIKAVAK MARİNA’DA RENKLİ ŞARKILARIYLA ŞENAY LAMBAOĞLU!

Yarımada Gazetesi 26/06/2018 - 08:30:20 Bu haber 148 kere okundu
BODRUM YALIKAVAK  MARİNA’DA RENKLİ ŞARKILARIYLA ŞENAY LAMBAOĞLU!

Alternatif pop tarzındaki yeni albümü “Rüyalarıma Gir”i çıkaran Şenay Lambaoğlu, 27 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.30’da Bodrum Yalıkavak Marina’da dinleyicileriyle buluşacak. Lambaoğlu konserinde, yeni albümünden parçaların da yer aldığı renkli bir repertuarı seslendirecek.
 
Yorumculuğunun yanı sıra şarkı yazarı kimliği ve özgün tarzıyla dikkat çeken Şenay Lambaoğlu’nun “Rüyalarıma Gir” adlı dördüncü stüdyo albümü Ada Müzik etiketi ile yayımlandı. Albümlerinde caz müziğiyle farklı türler arasında diyalog kurarak sesini geniş kitlelere duyuran sanatçının yeni albümünde yer alan tüm şarkıların sözü ve müziği kendisine ait.
 
“Rüyalarıma Gir”de alternatif pop tarzında, hareketli ve güçlü melodilere yer veren Şenay Lambaoğlu, Bodrum’da müzikseverlerle buluşacak. 27 Haziran 2018 Çarşamba akşamı saat 20.30’da Yalıkavak Marina’da herkese açık olarak gerçekleşecek konserde sanatçıya; piyanoda Kaan Bıyıkoğlu, saksafonda Serhan Erkol, bas gitarda Caner Üstündağ, davulda ise Erdem Göymen eşlik edecek.
 
Tel: 0 252 311 0600 
Adres: Merkez Mah. Çökertme Cad.
Yalıkavak - Bodrum / MUĞLA
 
“RÜYALARIMA GİR” HAKKINDA
Şenay Lambaoğlu, iki yıl aradan sonra yayınladığı yeni albümünün prodüktörlüğünü de kendisi üstlendi. Müzik direktörlüğünü Tolga Bedir ve Kaan Bıyıkoğlu’nun yaptığı albümde yer alan dokuz şarkının söz ve müziği Lambaoğlu’na, düzenlemeleri ise Tolga Bedir, Kaan Bıyıkoğlu ve Adem Gülşen’e ait.
 
Albümün müzisyen kadrosunda ise; Tolga Bedir (akustik piyano ve tuşlular), Kaan Bıyıklıoğlu (akustik piyano, rhodes), Matthew Hall (kontrabas), Caner Üstündağ (bas gitar), Ekin Cengizkan (davul, perküsyon) ve Erdem Göymen (davul, perküsyon) ve konuk müzisyen olarak Derya Türkan (kemençe), Korhan Futacı (tenor saksafon), Sedef Erçetin (çello), Erdinç Şenyaylar (akustik, elektrik gitar), Bora Çeliker (akustik, elektrik gitar), Serhan Erkol (alto saksafon) ve Batu Şallıel (soprano saksafon) gibi değerli müzisyenler yer alıyor. MİAM stüdyolarında kaydedilen “Rüyalarıma Gir” albümünün mix’ini Erim Arkman, kaydını Can Karadoğan, fotoğraf çekimini Mehmet Turgut, grafik tasarımını ise Alper Süzgün gerçekleştirdi. 
 
“Rüyalarıma Gir” albümü, Ada Müzik etiketi ile tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda müzikseverlerle buluşuyor.

Yorum