BODRUM PİER’DEN DİVA GEÇTİ

Yarımada Gazetesi 22/08/2017 - 09:54:33 Bu haber 431 kere okundu
BODRUM PİER’DEN DİVA GEÇTİ

Bodrum’un en seçkin noktası Milta Bodrum Marina’da yer alan Bodrum Pier, Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy’u ağırladı. 19 Ağustos Cumartesi akşamı Gökhan Sezen’i dinlemeye gelen Bülent Ersoy, bir yandan şarkılara eşlik ederken, neşeli tavırlarıyla dikkat çekti.

 

Bodrum’un en seçkin noktası Milta Bodrum Marina’da yer alan Bodrum Pier, yaz sezonunda benzersiz lezzetler sunduğu mutfağı kadar canlı müzik performanslarıyla da tatilcilerin gözdesi haline geldi. Sahnesinde birçok sanatçıyı ağırlayan Bodrum Pier, bir yandan da bu performansları izlemeye gelen ünlü isimlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

 

Bülent Ersoy dinlemeye geldi

 

Tatil için Bodrum’a gelen Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy da, 19 Ağustos Cumartesi akşamı Bodrum Pier’e gelerek Gökhan Sezen’i dinledi. Yaz sezonu boyunca her Cumartesi Bodrum Pier sahnesinde canlı performansıyla kendisini dinlemeye gelenlere keyifli anlar yaşatan Gökhan Sezen, bu kez şarkılarını büyük usta Bülent Ersoy için seslendirdi.

 

Etkileyici Kale manzarası eşliğinde Gökhan Sezen’i dinleyen ve program boyunca onunla şakalaşan Bülent Ersoy, Bodrum Pier’de keyifli saatler geçirdikten sonra mekandan mutlu ayrıldı.

Bodrum Milta Marina’da yer alan, toplu yemek sektöründe Türkiye’nin ilk üç markası arasında yer alan Parıltım bünyesindeki Bodrum Pier, etkileyici Bodrum Kalesi manzarası ile kışın 100, yazın 200 kişilik kapasitesiyle, 2012’den beri hizmet veriyor. Şef Ahmet Yavuz tarafından özenle oluşturulan menüsüyle büyük ilgi gören Bodrum Pier, havuz partilerinin yanı sıra, düğün nişan organizasyonları, mezuniyet törenleri, doğum günü partileri, bayi toplantıları gibi etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

Yorum