BODRUM’DA DAVULLU ZURNALI DÜĞÜN

Yarımada Gazetesi 22/09/2017 - 11:34:30 Bu haber 773 kere okundu
BODRUM’DA DAVULLU ZURNALI DÜĞÜN

Ünlü İşadamı Adnan Polat’ın yeğeni İşadamı Alptekin Polat’ın kızı Dilara Polat, hayatını Nuri – Ayşe Eraslan çiftlerinin oğlu Eray Selim Eraslan ile birleştirdi. Yaklaşık üç yıl önce Bodrum’da tanışan ve geçtiğimiz aylarda evlilik kararı alan Dilara Polat – Eray Selim Eraslan, muhteşem bir düğün ile ömür boyu birlikte olmaya evet dediler.  Tören öncesinde Dilara Polat’ın erkek kardeşi genç işadamı Batuhan Polat çifte düğün hediyesi olarak Rolex marka saat hediye etti.

Bodrum Ramada Hotel’de gerçekleştirilen ve aralarında Eski İçişleri bakanı Mehmet Ağar, 26. Dönem AK Parti Sivas Milletvekili eski Ulaştırma Bakanı Habib Soluk, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürüm, Chp Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, Chp Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, Polat Holding Onursal Başkanı İbrahim Polat, Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve İşadamı Bülent Kaya’nın da bulunduğu 500 kişilik davetlinin hazır bulunduğu nikah töreninin ardından gerçekleştirilen düğün, renkli görüntülere sahne oldu.

Düğün pastasının kesilmesinden hemen sonra sahneye davet edilen folklorik halk oyunları ekibi, davetlileri coşturdu. Davul-zurna eşliğinde çekilen halaylarla devam eden gecede, yine halaylar eşliğinde son buldu.

Bu özel gün için gelinlik ve damatlık seçimlerini ortak bir karar ile Vakko’dan yana kullanan Dilara Polat – Eray Selim Eraslan çifti, balayı içinse Barbados’u tercih ettiler.

Yorum